28.06. REGIONALNO PRVENSTVO ZA POČETNIKE I ML.KADETE

Zagrebačka banka -logo

3. i 4. dan PDF Ispis
Ponedjeljak, 31 Ožujak 2014 07:13

Trećeg dana

državnog prvenstva nastupili su svi naši plivači u disciplinama 200 slobodno, 100 prsno, 50 slobodno, 200 leđno i kadetskoj štafeti 4x100 slobodno.

David Doblanović osvojio je svoje 4 kadetsko zlato u disciplini 200 leđno - plivao je u B finalu i završio kao 6. ml. junior.

Valentina Vrljić na 200 slobodno je doplivala na 4. mjesto među mlađim seniorima i 6. ukupno, nakon ove discipline odjavljena je od daljnjeg natjecanja zbog zdravstvenih problema.

Carla Ivančić 10. ml.juniorka na 100 prsno - plivala je u C finalu.

Elvis Aleksić 10. kadet na 100 prsno

Lovro Krčelić 12. kadet na 200 slobodno i 15. na 200 leđno

Valery Švigir 13. na 50 slobodno u kvalifikacijama

Stefan Koroman 23. na 50 slobodno u kvalifikacijama

Antonio Žgomba 25. kadet na 100 prsno

Štafeta 4x 100 slobodno kadeti osvojila je 4 mjesto.

Četvrtog dana

Nastupili su svi naši plivači osim Valentine Vrljić.

David Doblanović zaokružio je svoj nastup na ovom državnom prvenstvu sa još jednim kadetskim zlatom na 400 mješovito i broncom na 200 prsno. Ukupno je u četiri dana natjecanja osvojio je pet zlatnih medalja i jednu brončanu. Nadstupio je u B finalu na 400 mješovito  i osvojio 5 mjesto među mlađim juniorima i C finalu na 200 prsno gdje je završio kao 7. mlađi junior

Valery Švigir osvojila je prvu našu seniorsku medalju na ovom natjecanju doplivavši u A finalu do 3. mjesta na 50 leptir